LKS Droniowice - strona oficjalna

pon.

12-2018

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

DRON-HAR Droniowice - ORZEŁ Psary/Babienica 1:5 (0:3)
Ładowanie...

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

XVIII Kolejka. Droniowice : Harbułtowice

• autor: M_zero, 2015-05-25 22:30

Skład: Kaczmarek D., Krawczyk, Śledziona, Jańta, Rojek, Grabowski, Jaroń M.(88' Zdunek), Sowa (60' Kotala), Kaczmarek Sz.(72' Fidelok), Jagiełło, Smol (46' Wajs Andrzej)

Niewykorzystane zmiany: Wajs Adam, Jaroń Łukasz

Bramki: Rojek, Jagiełło, Wajs Andrzej

>>>Opis w rozwinięciu<<<

Pierwsze 3 punkty na wiosnę

W niedzielne popołudnie nasza drużyna w komplecie stawiła się na mecz z lokalnym rywalem- Harbułtowicami.
  Pierwsza połowa bardzo wyrównana, gra twarda widać że żadna z ekip nie chce oddać pola przeciwnikowi a większość czasu gry toczy się w środkowej części boiska. W tej części meczu były tylko 3 zdarzenia warte odnotowania: pierwsze już w 5 min. gdzie sędzia odgwizduje zagranie ręką naszego obrońcy i przeciwnicy mają mocno naciągany rzut karny. Przegrywamy 0:1, w 35min. kolejna sytuacja- zamieszanie w naszym polu karnym wykorzystuje jeden z napastników Harbułtowic i strzela z odległości 7m. nie dając szans naszemu bramkarzowi. W końcówce pierwszej połowy pierwsza dogodna sytuacja dla nas, po ładnej wymianie piłek sam na sam z bramkarzem wychodzi Jaroń ale z dość jednak ostrego kąta nie trafia w bramkę. Mamy 0:2 do przerwy.

Druga połowa zaczyna się idealnie dla ekipy z Droniowic, w 48 min. w polu karnym w sytuacji sam na sam z bramkarzem Jagiełło zostaje faulowany w i sędzia wskazuje na „wapno” . (Warto dodać że za taki faul „z tyłu w nogi przeciwnika” jest czerwień i chyba tylko sędzia wie dlaczego zawodnik z Harbułtowic pozostał na boisku.) Do piłki podchodzi Rojek i pewnym strzałem pokonuje bramkarza gości. Mamy 1:2. Od tej pory nasza ekipa gra świetny mecz, często gościmy w polu karnym Harbułtowic oddajemy dużo strzałów, ale niestety albo niecelnie albo za słabo. Warto również zaznaczyć dobrą postawę naszych obrońców i golkipera którzy nie pozwalają na zbyt wiele przeciwnikowi. W 65 min. spotkania świetną piłkę od Grabowskiego dostaje Jagiełło a ten nie marnuje szansy i strzela po ziemi w dalszy róg bramkarzowi. Wynik 2:2. Widać że przeciwnik jest mocno oszołomiony rozwojem sytuacji. Tymczasem nasza Drużyna idzie za ciosem jeszcze bardziej naciska co przynosi efekt w 76min. meczu, piłkę z za pola karnego dośrodkowuje Jagiełło a Wajs nie myli się i z odległości 5m. głową pakuje piłkę do bramki Harbułtowic. W końcówce to goście zaczynają naciskać nie mając już nic do stracenia, 90 min. w nasze pole karne zostaje wstrzelona piłka a ta spada pod nogi napastnika który uderza z bliskiej odległości. Interwencje meczu zalicza Kaczmarek który wyłapuje trudny i niewygodny strzał. Sędzia odgwizduje koniec meczu, wynik 3:2 dla Droniowic.

Po meczu można powiedzieć że wszystko tego dnia się powiodło, pogoda dopisała, kibice jak zwykle nie zawiedli, gra dość przyjemna dla oka, emocji co nie miara i co najważniejsze: zwycięstwo z lokalnym rywalem.

autor: ~anonim 2015-05-24 19:06:49

avatar jaki wynik?

autor: ~autor 2015-05-24 20:51:33

avatar 3:2(0:2) dla droniowic

autor: ~anonim 2015-05-27 23:20:31

avatar Witam mam parę pytań związanych z waszym klubem czy jest moŻliwośc kontaktu priv(facebook,e-mail) ?

autor: ~anonim 2015-05-28 05:11:23

avatar m_zero@o2.pl zostaw kontakt

Autor: Treść:pozostało znaków:

B-klasa » Lubliniec

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Brak danych.