LKS Droniowice - strona oficjalna

pon.

12-2018

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

DRON-HAR Droniowice - ORZEŁ Psary/Babienica 1:5 (0:3)
Ładowanie...

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Puchar Polski: Droniowice : Kamieńskie Młyny

• autor: M_zero, 2015-08-01 11:20

b Adam Fidelok

Skład: Śledziona Patryk- Denis Sowa, Wojciech Krawczyk, Dawid Grabowski, Przemek Mizera (63'kontuzja) - Wojciech Zdunek, Marek Jaroń, Szymon Kaczmarek (50' Grzegorz Giemza), Adrian Smol, Adam Fidelok (35'kontuzja Michał Urbańczyk) Kamil Kotala.

>>>Więcej w rozwinięciu<<<

W I kolejce Pucharu Polski na własnym boisku zagraliśmy ze spadkowiczem klasy okręgowej- Wartą Kamieńskie Młyny. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 4:1.

Już przed pierwszym gwizdkiem nasze szanse na jakiekolwiek punkty były bardzo bliskie zeru. Do ostatniej chwili próbowaliśmy zebrać skład i cudem udało się uzbierać wyjściową "jedenastkę".  Wyszliśmy na boisko w bardzo okrojonym składzie. Początkowo brak kilku podstawowych zawodników w znacznym stopniu demotywował do walki z bardzo trudnym i niewygodnym przeciwnikiem, lecz z upływem czasu nasz zespół zaczął konsekwentnie tworzyć akcje, co doprowadziło do wyjścia Droniowic na prowadzenie dzięki bramce zdobytej przez Adama Fideloka. Od tego czasu gra trochę się uspokoiła i coraz śmielej wyprowadzaliśmy kontry. Próbując atakować za bardzo odkryliśmy bramkę i poprzez nieupilnowanie w obronie straciliśmy bramkę, konsekwencją czego Warta doprowadziła do wyrównania. Po kilku nieudanych wyjściach z własnej połowy i poprzez błędne wybicie jednego z obrońców tracimy drugą bramkę. Bliski wyrównania był Marek Jaroń,  który wymanewrował obrońców i bramkarza po czym uderzył w światło bramki, ale strzał okazał się zbyt słaby i w ostatniej chwili obrońca Kamieńskich Młynów wybił futbolówkę z dala od własnej bramki. Wynik do przerwy 2:1 dla zawodników Warty.

Drugą połowę rozpoczynamy w 10. Szymon Kaczmarek zagrał tylko 45' po czym musiał opuścić boisko i udać się do pracy. Gramy bardziej skupieni i oszczędnie wyprowadzamy akcję, żeby zbyt szybko nie stracić sił, wiedząc, że nie ma nikogo na zmianę. W 55' na boisku pojawił się Grzegorz Giemza, który ściągnięty z domu uzupełnił brakujące ogniwo. Zawodnicy Warty atakowali coraz śmielej i wyprowadzali akcję za akcją strasząc naszego bramkarza, na szczęście bezowocnie. Po jednym z takich ataków w 63' kontuzji doznał Przemek Mizera i musiał opuścić boisko, w konsekwencji czego kończyliśmy mecz w 10.
Warta wykorzystując przewagę liczebną oraz zmęczenie naszych zawodników wyprowadzała coraz więcej kontr i przed ostatnim gwizdkiem dopisali do swojego konta jeszcze 2 bramki ustalając wynik spotkania na 4:1 i w związku z tym pierwsza runda Pucharu Polski była dla nas zarazem ostatnią. Miejmy nadzieję, że już w najbliższą niedzielę nasi zawodnicy wstawią się w komplecie na boisku w Olszynie i w ligowym meczu z tamtejszym Rozwojem powalczymy o punkty.

Pozostałe wyniki I rundy Pucharu Polski Podokręgu Lubliniec:
TAJFUN HARBUŁTOWICE - LISWARTA LISÓW 1:4
BŁĘKITNI HERBY - ORZEŁ PSARY-BABIENICA 1:2
ŻWIREX HADRA - MLKS WOŹNIKI 0:6
PROMIEŃ GLINICA - Huragan Jezioro 2:3
RUCH KOCHANOWICE - JEDNOŚĆ BORONÓW 3:1
MECHANIK KOCHCICE - SPARTA LUBLINIEC 2:8 (walkower dla Kochcic?)
LKS WIERZBIE - UNIA KALETY 0:8

autor: ~kibic 2015-08-03 08:14:32

avatar jaki był wynik?

Autor: Treść:pozostało znaków:

B-klasa » Lubliniec

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Brak danych.