LKS Droniowice - strona oficjalna

pon.

08-2018

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

DRON-HAR Droniowice - ORZEŁ Psary/Babienica 1:5 (0:3)
Ładowanie...

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

III Kolejka: Wierzbie vs Droniowice

• autor: M_zero, 2015-08-22 17:00

bRufin Rojek(k)

Skład: Patryk Śledziona- Krzysztof Jańta, Wojciech Krawczyk, Dawid Grabowski, Kamil Kotala- Adrian Smol (Michał Urbańczyk), Rufin Rojek, Adam Feliks, Szymon Kaczmarek (46'Szymon Olszok)- Marek Jaroń, Adam Fidelok.

Niewykorzystane zmiany: Wojciech Zdunek

Kartki: Rufin Rojek ,Dawid Grabowski ,Adrian Smol , Krzysztof Jańta

>>>Opis w rozwinięciu

W trzeciej kolejce rundy jesiennej rozegraliśmy wyjazdowe spotkanie z LKS'em Wierzbie.
Mecz ten od samego początku wzbudzał wiele emocji zarówno w szeregach naszego zespołu jak i drużyny gospodarzy, gdyż każdy z zespołów miał chrapkę na 3 punkty. Po kilku minutach od gwizdka rozpoczynającego spotkanie to my pierwsi zdobywamy gola po faulu w polu karnym na Marku Jaroniu. Jedenastkę pewnie wykonuje Rufin Rojek. Od tego momentu nasza drużyna stara się zadać kolejny cios rywalowi, lecz ten pewnie strzeże dostępu do swojej bramki i po każdej naszej akcji szybko kontratakuje. po jednym z takich ataków w 40 minucie drużynie z Wierzbia udaje się doprowadzić do remisu. Przez kolejne 15 min obie drużyny starały się stwarzać akcję, ale nie przyniosły one bramek. Wynik do przerwy 1:1.
Druga połowa rozpoczyna się pod dyktando gospodarzy. Raz za razem straszą naszego bramkarza. Mają również 2 dogodne rzuty wolne z ok. 20 i 17m i na nasze szczęście oba strzały niecelne. Przebudzenie w naszym zespole następuje dopiero w 70 min, kiedy to Michał Urbańczyk marnuje 2 doskonałe sytuacje po kapitalnych zagraniach Marka Jaronia. 5 min później po rzucie z autu, Rojek wystawia Jaroniowi piłkę, który bez żadnego zawahania uderza, lecz niestety futbolówka mija bramkę o zaledwie kilkadziesiąt cm. W 80 min mamy 4 rzuty rożne pod rząd. Do wszystkich podszedł Adam Fidelok, który bardzo dokładnie posyła piłki do naszych zawodników. Przy pierwszym wrzucie przed szansą zdobycia gola staje Adam Feliks, strzał blokują obrońcy. Przy drugim z kolei piłkę dostaje Wojciech Krawczyk, lecz i ten niecelnym strzałem nie zdobywa upragnionego gola, a tylko wywalcza trzeci rzut rożny. Kolejne bardzo dobre dośrodkowanie Fideloka, piłka mija bramkarza po czym Rojek główkuje w w bramkę i znów pech, obrońca gospodarzy wybija futbolówkę z linii bramkowej i w wielkim zamieszaniu mamy kolejny rzut rożny. Ten także nie przynosi efektu, trzy próby dobijania piłki skutecznie przechwytują zawodnicy Wierzbia oddalając zagrożenie od własnej bramki. Na 2 minuty przed końcem regulaminowego czasu gry, Rufin Rojek lobuje bramkarza po czym piłka toczy się wzdłuż linii bramkowej, widząc to Jaroń, nabiega na pełnej szybkości lecz niestety nie zdąża i kolejny raz tracimy dogodną sytuację do wyjścia na prowadzenie.Do ostatniego gwizdka, wynik pozostaje bez zmian. Warto także pochwalić naszego nieetatowego bramkarza- Patryka Śledzionę, który w tym meczu spisywał się znakomicie i uchronił nasz zespół od utraty punktów.
Nie pozostało nam nic innego jak prośba do kibiców o motywujący doping w najbliższym meczu, kiedy to na wyjeździe zmierzymy się z Dragonem Rusinowice.

autor: ~dron 2015-08-25 22:51:33

avatar gramy w Rusinowicach, nie u siebie :) mała poprawka ;)

autor: M_zero 2015-08-26 16:26:54

Profil M_zero w Futbolowo Faktycznie. Dzięki już poprawione :)

autor: ~FANPAGE DRONIOWIC 2015-09-02 00:04:15

avatar Zapraszamy !
https://www.facebook.com/pages/LKS-Dro niowice/791459684306439?fref=nf

Autor: Treść:pozostało znaków:

B-klasa » Lubliniec

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Brak danych.